Zobacz również

Seminarium dla lubuskich MŚP

18-01-2016 | drukuj |
Ilustracja do informacji: Seminarium dla lubuskich MŚP
„Ochrona własności przemysłowej” PO IR 2014-2020 – 05.02.2016 r. seminarium dla lubuskich MŚP.

Fundacja Przedsiębiorczość oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), mają zaszczyt zaprosić lubuskie firmy MŚP na seminarium, które odbędzie się 05.02.2016 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach w godz. 09.00-13.00 w związku z prowadzonym naborem w konkursie dla Poddziałania 2.3.4 „Ochrona własności przemysłowej” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

„Ochrona własności przemysłowej” jest to instrument wsparcia skierowany do przedsiębiorstw z sektora MŚP, którzy zamierzają ubiegać się o ochronę intelektualną swoich wytworów (poza granicami RP), w postaci patentów na wynalazek, ochrony wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych, a także na sfinansowanie działań doradczych, przygotowujących do procesu komercjalizacji chronionych w ramach projektu wyrobów przedsiębiorstwa.

Pierwsza część spotkania, dotyczyć będzie zasad aplikowania o środki w ramach ogłoszonego konkursu, w drugiej części skupimy się na poprawnym wypełnieniu wniosku o dofinansowanie.

Dodatkowo w seminarium udział weźmie Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, który zaprezentuje możliwość wsparcia dla przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 z Działania 1.1 „Badania i innowacje” oraz z Działania 1.5 „Rozwój sektora MŚP”.

Na zakończenie seminarium, będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z prelegentami.

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: kaczmarczyk~@~fundacja~.~zary~.~pl
do 02.02.2016 r.

Serdecznie zapraszamy lubuskie firmy do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium.

Więcej informacji: http://fundacja.zary.pl/2016/01/15/zaproszamy-lubuskie-msp-na-seminarium-ochrona-wlasnosci-przemyslowej-po-ir-2014-2020/
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

Dzis jest: Imieniny:
Sobota, 16 Grudzień 2017 Euzebiusza i Zdzisławy
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Zobacz również

Kalendarium

  • Baner: Komenda Powiatowa Policji
  • Baner: Panstwowa Straz Pozarna
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Odrzańskim
  • Baner: PUP
  • Baner: Lubuskie
  • Baner: mamografia.pl
  • Baner: Zgaś Ryzyko
Znajdujesz się na stronie: Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim
Baner: Krosno Odrzańskie - most na OdrzeBaner: Krosno Odrzańskie - kościół św. AndrzejaBaner: Rzepak - gdzieś w powiecieBaner: Gubin - Wyspa TeatralnaBaner: Gubin - kościół pw. Trójcy Świętej